«УкрКОТ»
Навчання теорії музиці в Запоріжжі. Сольфеджіо.
Навчання теорії музиці в Запоріжжі. Сольфеджіо.
Теорія музики:
 Загальні поняття про лад і тональність
 Буквенні позначення акордів
 Ритмічні і темпові позначення
 Основи гармонії
Мистецтво імпровізації:
 Вивчення заготовлених фрагментів, музичних фраз
 Розвиток музичної пам"яті
 Створення художнього твору у процесі його виконання
 Об"єднання імпровізації і акомпанементу
Композиція:
 Виховання музичної естетики
 Наочне втілення музики у вигляді виробленого і завершеного в собі музичного твору
Розвиток творчих здібностей, навчання композиції (написання пісень і музичних творів, досягнення високого рівня гри, створення акомпанементу на гітарі), розвиток виконавських навиків. Вдосконалення музичного слуху і відчуття ритму, навчання нотній грамоті.
У процесі навчання, у виконавця виробляється вміння конгруентно виразити себе творчо у будь-якому стилі
Репрезентативне скоррельоване навчання музиці на професійному рівні! Концептуальний підхід у розвитку творчості релевантно здійснюється незалежно від віку і рівня володіння музичним інструментом, а також знання теорії музики. Вчення грі на гітарі є чудовою базою для подальшого самостійного вдосконалення у всіх сучасних напрямах гітарної музики. Виконання в різних стилях. Прецизійна постановка співецького дихання. Гітара: класика, фламенко, блюз, рок-н-рол, акустик-рок, сучасні напрями. Вчення грі на акустичній, електро і басс-гітарі з будь-якого рівня. Заняття проводяться по оригінальній методиці, із врахуванням тенденцій сучасної молодіжної культури!
Від азів до імпровізації
Швидке і ефективне навчання грі на гітарі і вокалу в різних стилях. Класична постановка пальців, правильне звукоздобування. Основи нотної грамоти, гра творів по нотах, а також акомпанемент до пісень.
Нотна грамота, вміння підбирати на слух, основи композиції, мистецтво імпровізації. Допомога у виробленні власного почерку і стилю. Мистецтво гітарного аранжування. Допомога у виборі і покупці інструменту.
курси гри на гітарі, навчання музиці, навчання гітарі, уроки гітари, навчання грі на гітарі на професійному рівні, навчання вокалу на професійному рівні, гра на гітарі, навчання вокалу, постанова голосу, професійне володіння інструментом, курси гри на акустичній і електрогітарі, навчання грі на гітарі, гра на гітарі — стиль життя, музика — свобода творчості, грати на гітарі — легко, професійне навчання грі на гітарі і вокалу, віртуозна гра на гітарі, курси інтерактивного навчання грі на акустичній і електрогітарі, індивідуальне навчання грі на гітарі, уроки гри на акустичній і електрогітарі, уроки гри на гітарі, викладач гри на гітарі, уроки гри на акустичній і електрогітарі текст, навчання грі на гітарі і аранжуванні, уроки вокалу, навчання гітара вокал, уроки музикиОбъявление подано/обновлено:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также: